Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

By | 2 Kasım 2020

 

Vodafone Parasız İnternet Kazanma : Müşterilerine birden oldukca parasız web paketi sunan, böylelikle ülkemizin en sevilen GSM operatörlerinden biri olmayı başaran Vodafone; hepsi birbirinden cazip parasız web kazanma yolları ile popülerliğini sürdürmeye devam ediyor.

 

Öyleki ki Vodafone kullanıcıları, bilhassa interneti bittiği zamanlarda parasız web paketlerini hatlarına tanımlayarak, internete kaldıkları yerden kesintisiz bir halde giriyor.

Bu yazımda tüm Vodafone kullanıcıları için özetlemek gerekirse Vodafone parasız web paketi iyi mi kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, merak edilenler hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.

Devamlı web paketinizi aşıyor, bu yüzden ek paket almak zorunda kalıyorsanız, bu yazımızın tam da size bakılırsa bulunduğunu ifade edebilirim.

 

Peki, Vodafone parasız web kazanma şekilleri neler? Gelin, bu suali beraber yanıtlamaya çalışalım:

Vodafone Parasız İnternet Kazanma Paketi 2020

Vodafone, kullanıcılarına parasız web kazanabilmelerine olanak tanıyan birden oldukca yöntem sunuyor. İşte vodafone parasız web kazanma yolları detaylı olarak yazımızda.

Bu yöntemlerin en popüler olanlarını kısaca en oldukca rağbet görenlerini aşağıdaki şekilde özetleyebilmemiz mümkün:

  • Vodafone Yanımda Uygulaması ile Parasız İnternet Kazanma

Tüm Vodafone kullananların web yükleme, satmaca ödeme vb. işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebildikleri Vodafone Yanımda Uygulaması; birden oldukca parasız web kazanma şekilleri ile müşterilerinin kalbini kazanmayı başarıyor.

 

Parasız web paketi kazanabilmeniz için ilk olarak mobil cihazlarınıza ‘Vodafone Yanımda’ uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

Haftanın neredeyse neredeyse tüm günlerinde değişik hediyelerle gündemde kalmayı başaran bu uygulamanın en sevilen parasız web kazanma yönteminin ise ‘Çarkıfelek’ olarak isimlendirilen ‘Bana Ne Var’ kısmı bulunduğunu ifade edebiliriz.

Bu bölüme tıkladığınız süre karşınıza çıkan çarkı mobil cihazlarınız üstünden çevirmeniz gerekiyor.

Çarkta kullanıcılara parasız webin haricinde bambaşka hediyeler de sunuluyor. Bu çarkı çevirdiğinizde 1 GB hatta 5GB parasız web paketi bile kazanma şansınız bulunuyor.

Her pazartesi günü yenilenen bu kampanya; Vodafone kullanıcılarına her hafta başlangıcında yepyeni hediyeler kazanma fırsatı da tanıyor.

 

Hemen hemen Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı cihazlarınıza indirmediyseniz, en kısa sürede indirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

  • Seviyorum İnterneti 3 GB Parasız İnternet Kampanyası

Vodafone kullananların yararlanabilecekleri bu kampanya, bununla beraber müşterilerine son aşama keyifli bir süre dilimi geçirebilme şansı tanıyor.

Parasız web kazanma şansını yakalayabilmek adına yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey; https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linkini tıklamak ve Vodafone’un sizin için hazırladığı testi çözmek!

 

Bu testi başarı ile çözdüğünüzde Vodafone sizlere 3GB parasız web sunuyor. Teste devam ettiğiniz takdirde ise tam 5 yıl süresince geçerli olacak senelik parasız web paketi kazanma fırsatınız da bulunuyor.

Derhal yukarıda belirttiğimiz linki tıklayarak, sizler de anında 3GB web kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

  • Vodafone 4,5 SIM’e Geçenlere 5 GB Parasız İnternet:

Vodafone, 4.5 G teknolojisini kullanmaya başlamış olan müşterilerine ‘4.5 G Kullan Kazan Kampanyası’ dahilinde 30 gün kısaca 1 ay süresince kullanabilecekleri 5 GB parasız web paketi sunuyor.

30 gün süresince gönlünüzce kullanabileceğiniz 5 GB interneti 30 gün sonunda kullanamıyorsunuz. Doğrusu 5GB web yalnızca tek seferlik hattınıza tanımlanıyor.

 

Hala 4,5 G teknolojisi kullanmıyorsanız; size en yakın Vodafone mağazasına giderek, 4,5 G uyumlu sim kartınızı satın alabilirsiniz.

  • Vodafone Yanımda Arkadaşını Çağrı Et Kampanyası

Vodafone kullanıcısıysanız; bu uygulamayı hemen hemen kullanmayan arkadaşlarınızı Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaya ikna etmeyi başardığınız takdirde 2 GB parasız web paketi kazanabilirsiniz.

2 GB interneti kazanmak için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey ise uygulamadaki ‘Arkadaşını Çağrı Et’ butonuna tıklamak ve Vodafone kullanıcısı olan öteki arkadaşlarınıza çağrı linkini yollamak! Dostunuz bağlantıya tıklayıp, uygulamayı telefonuna indirdiğinde hattınıza tanımlanan parasız interneti derhal kullanmaya başlayabiliyorsunuz!

Üstelik uygulama tek seferlik bir parasız ile de sınırı olan değil! Yeni bir dostunuz uygulamayı kullanmaya başladığında yeniden 2GB web kazanma şansınız bulunuyor!

Bu uygulamanın toplumsal kısaca onlarca arkadaşı bulunan kişiler için mükemmel bir Vodafone parasız web paketi kullanma yöntemi bulunduğunu söyleyebiliriz.

 

 

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Güncel Kampanyalar

  • Vodafone 15 GB Parasız İnternet ‘ Yeni Hatta Sefalar getirdin Hediyesi’:

Vodafone’un faturasız hat kullanıcılarına sunmuş olduğu bu nedava web paketinden yararlanmak için Vodafone faturasız hat kullanmaya başlamanız gerekiyor.

Vodafone mağazasından faturasız hat aldıktan sonrasında aylık 5GB web kısaca toplam 3 ay devam edecek olan 15 GB web kazanıyorsunuz.

Yeni Hatta Sefalar getirdin hediyesinden yararlanmak istiyorsanız; hattınız kullanıma açıldıktan sonrasında ‘HEDİYE 5GB’ yazarak, 700’e göndermelisiniz. Üstelik Vodafone bu mesajınızdan dolayı sizden hiçbir şekilde extra bir ileti bedeli talep etmiyor. Doğrusu parasız bir halde bu mesajı gönderebiliyorsunuz.

  • Akıl Küpü Tarifesi Kullananlara Hususi 500 MB Vodafone Parasız İnternet Paketi:

Vodafone, akıl tüpü tarifesi kullanan müşterilerine yılda 3 sefere mahsus olmak suretiyle 500 MB parasız web sunuyor.

 

Eğer tarifeniz akıl küpüyse bu hediyelerden yararlanmak için ‘500 Yedek MB’ yazarak 3636’ya ileti yollayabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet 2020

  • Vodafone Yanımda Uygulamasını İndirenlere 1 GB Parasız İnternet:

Vodafone Yanımda Uygulaması’nın daha çok şahıs tarafınca kullanılmasını hedefleyen Vodafone; Google Play Store üstünden uygulamayı indirenlere tek seferlik 1 GB web armağan ediyor.

Bu hediyeyi derhal kullanabilmek için tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey; uygulamaya giriş yapmak! Uygulamaya girmek için 7000’a S yazıp göndermeli ve Vodafone’dan size gönderilen şifreyi karşınızdaki ekranda çıkan butona tıklamalısınız!

Uygulamaya girer girmez, hattınıza tanımlanan 1 GB interneti 1 ay süresince istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

  • Faturasız Hat Sahiplerine Aylık 2GB Parasız İnternet:

Vodafone, faturalı hat kullananların yanı sıra faturasız hat kullanan müşterilerine de parasız web paketleri sunuyor.

Mesela; aylık 35 TL ve üstü kontör yükleyen kişiler; aylık 2GB parasız internete girebiliyor.

2GB parasız interneti kullanmak isteyen Vodafone faturasız hat kullananların ise ABONE SUPER 2GB yazdıktan derhal sonrasında 3636’a ileti yollamaları gerekiyor.

Onay mesajının Vodafone tarafınca size gönderilmesi sonrasında hattınıza tanımlanan 2GB parasız interneti bir ay süresince gönlünüzce kullanabiliyorsunuz.

  • Vodafone Eba 6 GB Parasız İnternet

Vodafone parasız web kampanyalarından önde gelen eba 6 GB parasız web faturalı ve faturasız tüm vodafone müşterileri için geçerlidir. Ulusal Eğitim Bakanlığı resmi sitelerinden olan eba.gov.tr ve EBA uygulaması yönüne web kullanımı parasız.

Her ay vodafone eba 6 GB tüm abonelerin hattına otomatikman yüklenecek ve EBA yönüne kullanımları parasız olacaktır.

  • Vodafone E-Satmaca’ya geçenlere hususi 1 GB parasız web paketi:

Vodafone’nun çevre dostu uygulamalarından önde gelen E-Satmaca; adresinize satmaca gönderilmesi amacıyla binlerce ağacın katledilmesini önlemeye yönelik bu politikası doğrultusunda E-faturaya ya da SMS ile satmaca uygulamasına geçen Vodafone kullanıcılarına tek seferlik 1GB parasız web sunuyor.

Üstelik hiçbir extra ücret bile ödemeden E-faturaya kolaylıkla geçebiliyorsunuz. E-fatura kullanmaya başlayarak, oksijen kaynağımız olan ormanların ve ağaçların daha uzun süre yaşamasını desteklemek için derhal 7070’e EFATURA yazabilir ve kısa ileti yollayabilirsiniz.

Bu yazımda özetlemek gerekirse en popüler ve en avantajlı Vodafone parasız web paketlerini sizlerle paylaşmaya çalıştım.

Sizler de parasız paketleri takip ederek, ek web paketine extra ücret ödemekten kurtulabilir, böylelikle tutum edebilirsiniz.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Kazanma Yolları

Vodafone Gani Paketleri İle 30 GB İnternet

Sizlere bu yazımızda vodafone parasız İnternet kazanma yolları ve kampanyaları hakkında güncel detayları vermeye çalıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir