Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır

vodafone bedava ınternet

 

Vodafone parasız web 2020 kampanyaları yardımıyla web paketiniz bittiğinde ek hiçbir ücret ödemeden parasız web sahibi olabilirsiniz. Sürekli güncellenen parasız web paketleri bir oldukca kişinin Vodafone parasız web iyi mi yapılır sorusunu sormasına niçin olmaktadır.

 

Satın alan sayısını hızlıca yükselten Vodafone hem yeni müşteriler kazanmak hemde elinde alan şahıs korumak için bir oldukca parasız web kazandıran kampanya düzenlemektedir. Vodafone parasız web 2020 senesinde verdiği armağanları çoğunu Vodafone yanımda uygulaması üstünden dağıtmaktır.

Sürekli yeni kampanyaların eklendiği Vodafone parasız web paketleri belli dönemlerde bazı kampanyaları ise sonlandırabilir. Sizlere güncel olarak kampanyalar hakkında informasyon vermeye çalışacağım. Hem faturalı hemde faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği Vodafone parasız web 2020 kampanyaları yazımızın devamında.

Vodafone Yanımda Parasız İnternet Iyi mi Yapılır

Vodafone Yanımda uygulaması tüm satmaca işlemlerinizi yapabileceğiniz uygulamalardan biridir. Vodafone yapmış olduğu bir oldukca armağan web paketini Vodafone yanımda uygulaması üstünden dağıtmaktadır.

 

Bilhassa armağan çarkı ile 20 GB kadar parasız web kazanabilirsiniz. Haftada 1 kez armağan çarkını çevirerek parasız webin yanında bir oldukca sürpriz hediyenin da sahibi olabilirsiniz. Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında Bana Ne Var linkine tıklayarak armağan çarkını çevirdiğinizde Vodafone parasız web iyi mi kazanılır sorusuna cevap vermiş olur. Eğer talihli gününüzde ise 5 GB yada 20 GB parasız web kazanabilirsiniz.

Hattınız Vodafone yeni taşıdıysanız yada yeni hat aldığınızda Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek 5 GB parasız web kazanabilirsiniz. İlk kez yanımda uygulamasını indirdikten sonrasında Yanımda uygulamasına giriş yaparak ek paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulaması hakkında detaylı informasyon için Vodafone Yanımda Hediye Çarklı Hilesi ve Taktikleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Vodafone Parasız İnternet Paketi 2020

Vodafone parasız web paketi 2020 senesinde değişikliğe giderek bir oldukca kampanya hayata geçirmeye başladı. Müşterilerden gelen yoğun talep üzerine armağan web paketlerinde değişikliğe giderek daha oldukça parasız web dağıtmaya başladı. Faturalı ve faturasız abonelerinin hususi yapmış olduğu tüm kampanya ve paketleri Vodafone Bedava İnernet 2020 kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Vodafone Armağan Çarkı Parasız İnternet Kazanma

Vodafone armağan çarkı bir dönem bir oldukca kişinin yakınma etmiş olduğu armağan kazanamadığı uygulamalardan biriydi. Vodafone armağan çarkını uygulamasında meydana getirilen son güncelleme beraber 20 GB kadar parasız web vermektedir. Daha oldukça web dağıtan armağan çarkı ile 1 GB, 2 GB, 4 GB, 5 GB ve 20 GB kazanabilirsiniz. Haftada bir kez armağan çarkını çevirme hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone Armağan Whatsapp Paketi Kampanyası

Vodafone armağan whatsapp kampanyası ile 1 ay süresince whatsapp uygulaması üstünden görüntülü arama ve mesajlaşma web paketinden yemeden kullanabilirsiniz. Vodafone Armağan WhatsApp Paketi bireysel faturalı müşteriler için 30 gün, faturasız müşteriler için 7 gün süresince parasız bir halde verilecektir.

Normalde ücretli olan whatsapp paketi Vodafone tarafınca parasız bir halde 1 ay süresince verilecektir. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak Ek Paketler sayfası üstünden alabilirsiniz. Paket yalnız Vodafone yanımda uygulaması üstünden alınır ve asla otomatikman yenilenmez. WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri, söyleşi mesajları ve söyleşi esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı yapabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Parasız İnternet Kazan Iyi mi Yapılır

Vodafone parasız web kazanmak için katılabileceğiniz arkadaşını davet et parasız web kazan kampanyası ile 15 GB parasız web sahibi olabilirsiniz. Hem sizin hemde davet edilenin kazanılmış olduğu bu kampanyada Yanımda uygulaması üstünden dostunuz vodfone davet linkini göndermeniz yeterlidir.

 

Eğer hattını Vodafone taşımayı düşünen bir dostunuz yada tanıdığınız var anlaşarak davet linkini göndererek 15 GB parasız web kazanabilirsiniz.

Vodafone E-Satmaca Parasız İnternet Kampanyası Iyi mi Yapılır?

Vodafone faturalı hatlara hususi olan bu kampanyada 1 GB parasız web kazanmak için e-fatura servisine geçiş yapmanız yeterlidir. Hem doğayı korumak hemde kağıt israfını önlemek için E-fatura yada SMS faturaya geçiş yaptıklarında satmaca bilgileri hem e-posta adreslerine hemde cep telefonuna SMS olarak glmketedir.

Vodafone e-faturaya geiş yapmış olup 1 GB parasız web kazanmak için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz.

 

  • EFATURA E-POSTA ADRESİNİZ > 7000
  • SMSFATURA > 7000

E-Faturaya geçiş onayı mesajı sonrası hattınıza 1 GB otomatikman yüklenecektir.

Vodafone 1 GB Parasız İnternet Iyi mi Yapılır?

Vodafone faturalı ve faturasız tüm müşterilerine hususi olarak hazırladığı bu kampanyada 1 GB parasız web vermektedir. Vdafone parasız web iyi mi yapılır diyorsanız hattınızı parasız bir halde mobil ödemeye açtığınızda 1 GB parasız web hattınıza yüklenecektir. Hattınızı mobil ödemeye parasız açmak için “MOBILODEME AC”yazıp 7878’e kısa bildiri gönderbilirsiniz.

Ek olarak  Vodafone yanımda uygulaması üstünden “Ayarlarım” sekmesine girip “Mobil Ödeme” linkine tıklayarak hattınızı mobil ödemeye açabilir yada kapatabilirsiniz. Mobil ödemeye hattınızı açtığınızda 24 saat içinde parasız 1 GB hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone 4.5G Kampanyası Parasız İnternet Iyi mi Yapılır?

Vodafone 4.5G uyumlu sim kart değişikliğini parasız bir halde Vodafone Mağazalarından yapabilir hemde 5 GB parasız web sahibi olabilirsiniz. Her hangi bir ücret ödemeden hattınızı 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirdikten sonrasında 5 GB hattınıza yüklenecektir. Sim kartınızın 4.5G uyumlu olup oladığını  «4.5G» yazıp 4545’e SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

 

Vodafone Yükle Kazan Parasız İnternet

Vodafone geleneksel yükle kazan kampanyası ile yükledikçe parasız web kazanabilirsiniz. Faturasız hatlara hususi olarak meydana getirilen yükle kazan kampanyasından yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulaması üstünden Bana Ne Var sayfasından TL yükleme hedefinizi öğrenerek yükleme yaptığınızda 5 GB kadar parasız web kazanırsınız.

Vodafone Yanımda’daki Bana Ne Var sayfasında geçerli olan yükleme koşullarını sağlamanız yeterlidir. Her ay yükleme hedefini tamamlayarak parasız web kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Bedava İnternet 2020 iyi mi yapılır sorusuna cevap vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.