Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

By | 2 Kasım 2020

 

Vodafone parasız web paketi kampanyaları ile 2020 senesinde müşterilere armağan web dağıtmaya devam ediyor. Yapmış olduğu bir birinden güzel kampanyaları ile parasız web paketi veren Vodafone müşterilerine güncel bir oldukça parasız web vermektedir.

 

Vodafone parasız web kampanyası, vodafone parasız web paketi, vodafone parasız web iyi mi kazanılır sorularını soran bir oldukça vodafone kullanıcı için güncel armağan kazandıran web kampanyalarını detaylı bir şekilde yazmaya çalışacağım.

Vodafone Parasız İnternet 2020 Armağan İnternet Paketi

Vodafone parasız web paketi kampanyası ile armağan web kazanmak için güncel kampanyalar yanında vodafone uygulamalarını kullanarak parasız web kazanabilirsiniz. Bilhassa Vodafone yanımda uygulaması hali hazırda en oldukça parasız web veren uygulamaların başlangıcında gelmektedir.

Vodafone armağan web iyi mi kazanacağınızı detaylı bir şekilde bulabileceğiniz bu yazımızda ek olarak güncel kampanyaları da bulabilirsiniz.

 

Vodafone Parasız İnternet Paketi 2020

En güncel vodafone parasız web paketleri ve vodafone parasız web kampanyaları detaylı bir şekilde güncel şekilde yenilenmiştir. İşte vodafone parasız web 2020;

 • Vodafone Bana Ne Var Parasız İnternet Paketi

Vodafone bana ne var uygulamasını kullanarak parasız web kazanmanız mümkün. Her hafta tertipli olarak 1 kere bana ne var yaparak sizlere parasız web kazanabilirsiniz. Bana ne var uygulaması uygulamasını kullanarak  bedaba web kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gereklidir.

Vodafone Yanımda uygulaması içinde yer edinen Bana Ne Var kısmına giriş yapmış olup çarkı çevirerek parasız web kazanabilirsiniz. Haftada 1 kere çarkı verilebilirsiniz.

 

 • Vodafone İnternet Avcıları İle Oyunu İle Parasız İnternet

Vodafone Freezone’lilere hususi olarak sunulan İnternet Avcıları oyununu oynayarak parasız web kazanabilirsiniz. Telefonunuza İnternet Avcıları uygulamasını indirerek oyun içinde BİT’leri öldürerek armağan web kazanıyorsunuz. Gün içinde oyun oynarak saatlik ve günlük Vodafone parasız web kazanmanıza olanak sunmaktadır.

 • Vodafone 1 GB Parasız İnternet Paketi

1 GB parasız web kazanmak için haftada 1 kere olmak suretiyle her pazartesi yanımda uygulamasına giriş yaparak armağan interneti derhal kazanının

 • Vodafone 2 GB İnternet Paketi Parasız

Haftada 1 kere 2 GB web kazanmak istiyorsanız bana ne var kısmına gidip parasız 2 GB web paketi kazanabilirsiniz.

Ek olarak vodafone parasız web kazanmak için Super2GB > 3636’e ileti atarak 1 aylık 2 GB parasız web kazanabilirsiniz. Super2GB paketine geçiş yaptıktan sonrasında paketin bitmesine yakın iptal etmeniz gereklidir. Eğer oaketi iptal etmezseniz hattınız TL kesilir ve paket yenilenir.

Süper 2 GB paketini kullandıktan sonrasında iptal etmek için IPTAL SUPER2GB yazıp 3636 yazıp ileti olarak göndermeniz gerekir. Bu paket ilk ay parasız olmasına rağmen eğer iptal edilmez ise paket yenilenir ve sizden ücret kesilir.

 

 • Vodafone Sürpriz Parasız İnternet Paketi

Eğer sizde sürpriz armağan web kazanmak istiyorsanız hattınızda SURPRIZ yazıp 6666 ileti atarsanız hattınıza tanımlanmış parasız sürpriz hediyenizi derhal alabilirsiniz.

 • Vodafone 4 GB Parasız İnternet Paketi

Vodafone hattını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştiren her insana 4 GB İnternet armağan. 4.5G kullanıcı olmanız halinde vodafone web paketi parasız olarak hattınıza yüklenecek. Kampanyadan derhal yararlanmak için ‘’4.5G’’ yazdıktan sonrasında 4545’e SMS atmanız kafi.

 • Vodafone Yükle Kazan 2 GB Parasız İnternet

Pazartesi yük kazan kampanyası 26 yaşından ufak faturasız hat sahiplerine yönelik kampanyalarından biridir.  Pazartesi 30 TL yükleme yaparak anında 2 GB vodafone bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

 

 • Vodafone Yedek İle 500 MB İnternet Parasız

Vodafone ‘’Vodafone Akıl Küpü’ tarifesini kullananlar vodafone parasız web paketleri kampanyası kapsamında 1 yıl içinde 3 kere bu kampanyadan faydalanabilirler. Parasız 500 MB web kazanmak için ‘’500YEDEKMB’’ yazarak 3636’ya ileti göndermeniz kafi.

Ayruca bir kıymet 500 MB vodafone parasız web için NET 500MB 3636 ileti göndermeniz kafi parasız web derhal hattınıza yüklenecek.

 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testine Katıl 3 GB İnternet Parasız

Vodafone seviyorum interneti testi parasız web veren uygulamalardan biri teste katılarak soruları tamamlayın ve anket sonucunda cep numaranızı girip armağan 3 gb internetinizi derhal alın. Vodafone Seviyorum İnterneti testi sonucunda size 24 saat geçerli 3 GB interneti ücretsiz bir şekilde teste katılan her insana vermektedir.

 • Vodafone E-Satmaca 1 GB İnternet Armağan

Faturalı hattınız e-faturaya geçirdiğinizde hem doğayı korumuş olacaksınız hemnde 15 gün geçerli 1 gn parasız web kazanacaksınız. E- Faturaya geçiş yapmış olup satmaca bilgilerini SMS olarak olamak isteyenlere hususi 1 gb armağan intenet hatlarına derhal yüklenecektir.

 

Kampanyaya katılmak için;

 • EFATURA E-POSTA ADRESİNİZ > 7000
 • SMSFATURA > 7000

Yazıp ileti atarak katılabilirsiniz.

 • 1 GB Vodafone Parasız İnternet 2020

Vodafone faturasız hat sahiplerine yönelik olarak meydana getirilen bu kampanyadan yararlanmak için hattını TL yüklemesi yapmam kafi. Yükle kazan kampanyasından yararlanmak için hattını 30 tl ve üstü yüklediğinizde 1 ve 2 GB kazanırsın. Ek olarak 30 tl ve üstü yükleme yaptıktan sonrasında BANANEVAR yazarak 4455 ileti gönderdiğinizde ek olarak süpriz hediyeler ve parasız web kazanman mümkün.

Sizlere bu yazımızda vodafone parasız web paketi kampanyaları 2020 hakkında informasyon vermeye çalıştım. Aklınıza takılanları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir