Vodafone Bedava İnternet Paketi

By | 2 Kasım 2020

 

Vodafone parasız web paketi 2020 ile faturalı ve faturasız abonelerine hususi kampanyalar yapmaktadır. Belli dönemlerde yapmış olduğu parasız web paketlerini müşterilerin hizmetine sunan Vodafone bilhassa Yanımda uygulaması üstünden hediyeler dağıtmaktadır.

 

Abonelerine hususi bir fazlaca parasız web veren paketi Vodafone web paketinizin erken bitmesi halinde hiçbir ücret ödemeden kazanabileceğiniz bir fazlaca kampanya bulunmaktadır.

Sizlere bu yazımızda Vodafone parasız web paketi 2020 kampanyaları, Vodafone parasız web paketi iyi mi yapılır sorularına yanıt vermeye çalışacağım. Vodafone parasız web 2020 yazımızda güncel kampanyaları bulabilirsiniz. Ek olarak tüm kampanyalar için Vodafone Bedava İnternet kategorisi inceleyebilirsiniz.

Vodafone Parasız İnternet Paketi Iyi mi Yapılır?

İletişim sektöründe süratli gelişme gösteren Vodafone abonelere hususi olarak sunmuş olduğu tüm kampanyalar Yanımda uygulaması üstünden yapılmaktadır. Bilhassa Vodafone Yanımda uygulaması en fazlaca parasız web veren uygulamalardan biridir.

 

Armağan çarkı, Arkadaşını çağrı et kazan ve Hoşgeldin güncel kampanyasının yanında Geleneksel yükle kazan ve daha bir fazlaca parasız web paketini bulunmaktadır.

Vodafone Yanımda Parasız İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması ile tüm abonelik işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Vodafone Yanımda ile Ek Paket Al – Tarife Değiştir – TL Yükle – Kullanım Bilgileri – Satmaca Ödeme – Görüşme Bilgileri Sorgulama işlemlerini halledebileceğiniz şeklinde parasız internette kazanabilirsiniz.

Yanımda uygulaması üstünden “Bana Ne Var” ve “Armağan Çarkı” yarışmalarına katılarak 20 GB kadar parasız web alabilirsiniz. Her hafta katılabileceğiniz armağan çarkı yarışmasında çarkı çevirerek 1 GB, 2 GB, 4 GB, 5 GB ve 20 GB parasız web alabilirsiniz.

 

Hattını Vodafone taşıyan yada yeni hat alan Vodafone müşterileri Yanımda uygulamasını ilk kez telefonuna indirdikten sonrasında Yanımda uygulamasına giriş yaparak Ek Paketler linkinden 5 GB parasız internetini alabilir.

Vodafone son yapmış olduğu kampanya ile birlikte 1 ay süresince Whatsapp üstünden sesli ve görüntülü konuşma için armağan web paketi vermektedir. Yanımda uygulamasına giriş yaparak whatsaapp paketini aldığınızda 1 ay süresince whatsaapp ücretsiz bir şekilde kullanacaktır. Whatsapp sınırsız kullanımı tüm faturalı ve faturasız aboneler için geçerlidir.

Vodafone Arkadaşını Çağrı Et 15 GB Parasız İnternet Kampanyası

Vodafone arkadaşını çağrı et parasız web kazan kampanyasına katılarak hem siz hemde dostunuz 3 ay süresince geçerli 15 GB parasız web kazanırsınız. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak arkadaşını çağrı et linkine tıklayarak arkadaşınıza çağrı linkini göndermeniz kafi.

Eğer hattını vodafone taşımayı düşünen bir dostunuz yada tanıdığınız var ise anlaşarak çağrı linkini yollayabilirsiniz. Hem siz hemde çağrı ettiğinizi şahıs hattını taşıdıktan sonrasında armağan web hattınıza otomatik tanımlanacaktır.

Vodafone Armağan Çarkı Parasız İnternet Kampanyası

Vodafone armağan çarkı bir dönem bir fazlaca kişinin parasız web vermediği için yoğun yakınma etmiş olduğu uygulamalardan biriydi. Vodafone tarafınca meydana getirilen düzenleme ile armağan çarkı artık daha çok parasız web kazandırmaktadır.

 

Haftada 1 kez çarkı çevirerek oynayabileceğiniz armağan çarkı ile 20 GB armağan webin yanında sürpriz hediyelerde kazanabilirsiniz. Armağan Çarkı hakkında detaylı informasyon için Vodafone Hediye Çarkı Hilesi ve Taktikleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone E-Satmaca Armağan İnternet Paketi

Hem doğayı korumak hemde kağıt israfını önlemek için artık bir fazlaca faturalı Vodafone abonesi e-fatura geçiş halletmeye adım atmıştır. Faturalarını ister SMS ile isterseniz e-posta olarak alarak hem faturalarına rahat ulaşabilir hemde 1 GB parasız web alabilirsiniz.

E-fatura’ya yada SMS faturaya geçiş yapmak için EFATURA E-POSTA ADRESİNİZ yazarak  7000’e kısa ileti gönderebilirsiniz. Faturalarınızı SMS olarak almak için SMSFATURA yazarak 7000’e SMS göndermeniz halinde işleminizi onayladıktan sonrasında hattınıza 1 GB armağan web yüklenecektir.

 

Vodafone 8 GB Parasız İnternet

Vodafone kalitesi ile tanışmak için 1 ay süresince parasız kullanabileceğiniz Super 2 GB paketi almak için Super2GB yazıp 3636’ya SMS göndermeniz gereklidir. Talebiniz alındıktan sonrasında hattınıza 8 GB parasız  web paketi  yüklenecektir. Paketi 1 ay süresince kullanabilirsiniz. Paketin bitmesine 1 gün kala paketi iptal etmeniz halinde ilk ay parasız olan bu paket için sizden ücret talep edilmeyecektir.

Vodafone 4.5G Parasız İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G kalitesi ile tanışmak ve daha süratli internete bağlanmak istiyorsanız sim kartınızı 4.5 G uyumlu sim kart ile değiştirmeniz kafi. Vodafone mağazalarından ücretsiz bir şekilde 4.5G uyumlu sim kart aldığınızda 1 ay süresince geçerli 5 GB parasız web hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone geleneksel yükle kazan kampanyası ile hattınıza yükleme yaptıktan parasız web kazanabilirsiniz.  Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var linkine tıklayarak size verilen yükleme görevlerini tanımlamanız yeterlidir.

Vodafone yükle kazan ile hedeflerini öğrenerek her yükleme yaptığınızda hattınıza parasız web tanımlanacaktır. Yükleme hedefinizi Yanımda uygulaması üstünden öğrenebilirsiniz.

 

Vodafone Hoş Geldin Armağan İnternet Paketi

Vodafone haoş geldin kampanyası ile hattını vodafone taşıyan yada yeni hat alan hepimiz yararlanabilir. son 30 gün içinde hattınızı taşıdıysanız yada yeni hat aldıysanız 20 GB parasız web almak için Yanımda uygulaması üstünden ek paketler linkine tıklayarak hediyeni derhal alabilirsin.

Vodafone sefalar getirdin kampanyasında red’li paketlere gelenlere 20 GB uyumlu paketlere gelenlere ise 10 GB parasız web verilecektir. Ek olarak yeni vodafone müşterisi olanlar Yanımda uygulamasını indirdiklerinde ek 5 GB daha kazanırlar.

Ek olarak Redli ya da Redli Genç tarifelerde 12 ay süresince kalma taahhüdü verildiğinde her ay 5 GB toplamda ise 60 GB parasız web verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir