Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

By | 2 Kasım 2020

 

Vodafone parasız web veren uygulamalar ile web paketiniz bittiğinde ücretsiz bir şekilde web kazanmanızı sağlamaktadır. Ek web paketi alamak ücretsiz bir şekilde parasız web veren uygulamaları kullanarak armağan web kazanabilirsiniz.

 

Bir oldukça kampanya yaparak web veren Vodafone müşterileri mutlu edebilmek adına uygulamaları kullanarak parasız web kazanmalarını sağlamaktadır. Bilhassa Yanımda uygulamasını kullanarak bir oldukça kampanyadan armağan web kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Bedava İnternet veren uygulamalar nedir sorusuna yanıt vermeye çalışacağım. Sizlerde vodafone uygulamalarını kullanarak günlük, haftalık ve aylık web kazanabilirsiniz.

Vodafone Parasız İnternet Kazandıran Uygulamalar 2020

Vodafone parasız web veren uygulamaları kullaarak yada telefonunuza indirerek web paketi kazanabilirsiniz. Bilhassa Vodfone yanımda uygulaması ve İnternet Avcıları en oldukça parasız web kazandıran uygulamalardan birdir.

 

Uygulamaları indirmek, arkadaşına önermek, verilen görevleri yaparak bir oldukça hediyenin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Parasız İnternet

Vodafone yanımda uygulaması Vodafone müşterilerinin kesinlikle telefonunda bulundurması ihtiyaç duyulan uygulamalardan biridir. Hattınız ile tüm işlemleri yapabileceğiniz benzer biçimde Bana Ne Var, Armağan Çarkı ve Arkadaşını Çağrı Et ile parasız web kazanabilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulaması üstünden he hafta Pazartesi giriş yaparak çarkı çevirerek 20 GB kadar parasız web kazanabilirsiniz. 1 GB, 2GB, 5 GB ve 20 GB armağan web veren Vodafone yanımda web kazanmak bir oldukça şahıs tarafınca tercih edilmektedir.

 

Vodafone yanımda uygulaması üstünden arkadaşınızı çağrı ederek 3 ay süresince hem siz hemde dostunuz 15 GB parasız web sahibi olabilirsiniz. Yanımda uygulamasına giriş yaparak arkadaşınızı Vodafone çağrı etmeniz kafi eğer dostunuz davetnizi kabul ederse hem siz hemde çağrı ettiğiniz dostunuz kazanıyor.

Vodafone Yanımda 5 GB Hoş Geldin Kampanyası

Hattını Vodafone taşıyan yada yeni faturasız hat alan tüm Vodafone müşterileri Hoş Geldin kampanyası kapsamında haftalık 5 GB parasız web kazanıyor. Hattınız etken olduktan sonrasında yanımda uygulamasına giriş yaparak Ek Paketler bölmünden hediyenizi derhal alabilirsiniz.

Vodafone Armağan Çarkı Parasız İnternet

Vodafone armağan çarkı her hafa Pazartesi günü çark çevirerek parasız interneti dakika ve SMS kazanmanızı elde eden uygulamalardan biri çarkı çevirerek parasız netin yanında sürpriz hediyeler kazanmanızda mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir