Vodafone Doldur 3 GB Nasıl Yapılır?

By | 2 Kasım 2020

 

Vodafone kullanıcıları internetlerini çoğaltmak için en oldukca kullandıkları yöntemlerden önde gelen doldurma işlemini yapıyorlar. Paket muhteviyatında olan interneti doldurarak siz de kesintisiz web kullanımına devam edebilirsiniz. Şunu belirtmem gerekir ki Vodafone Doldur 3GB ek web paketi yalnızca 3GB tarife kullanan kişiler için ve tarifesi etken olan aboneler için kullanıma açıktır. Peki, Vodafone Doldur 3GB Iyi mi Yapılır?  Gelin bu probleminin cevabına beraber bakalım.

 

Eğer sizin tarifeniz etken değilse doldurma işlemi için de SMS gönderdiyseniz hiçbir işlem gerçekleşmeyecektir. Doldurma paketlerinin amacı kullanıcının paketi bittikten sonrasında daha azca ücret ödeyerek aynı içeriklere tarife bitim gününe kadar haiz olmasını sağlamaktır. Açık söylemek gerekirse birçok şahıs bu işlemi parasız web olarak tanımlasa da bu tarz bir olay söz mevzusu değildir. Bu işlem için 10 TL ödemeniz gerekiyor. Peki, doldurma işlemini hangi tarifeler yapabilir? Diye soran kişiler için de aşağı bölümde bahsettik. Okumaya devam edin.

İnterneti Doldurulan Tarifeler

  • Bittikçe Dolan Tarifeler ( Mini, Midi ve Maksi Dahil)
  • Faturasız Freezone Tarifeleri
  • Faturasız Esnek Tarifeler
  • Faturasız Altın Tarifeler
  • Faturasız Efsaneleşmiş Fırsat Paketleri

Vodafone Doldur 3 GB Ek İnternet Paketi Iyi mi Yapılır?

Bu tarifeler ve öteki tüm Vodafone tarifeleri doldurulabilir. Mesela, Esnek Tarife kullanıyorum fakat DOLDUR 3GB Yazıp SMS gönderdiğinizde web gelmiyor ya da hatalı bildiri gönderdiniz uyarısı alıyorsanız eğer bir de ESNET 3GB yazıp 7000 e gönderirseniz esnek tarifelerin bir bir çok bu şekilde dolduruluyor. Vodafane Doldur paketleriyle ilgili genel kurallar şu şekildedir;

 

  • Tarifeniz ne süre başlarsa doldurma işlemini o an itibariyle yapmış olursanız ve yaptığınızda ise paketin bitimine birkaç gün var ise o an silinir.
  • Kullanmadığınız web devretmez yada geçirme edilemez. Paket aldıktan sonrasında kullanmanız sizin avantajınıza olacaktır.
  • Paketi satın almak için mevcut Faturasız 3GB tarife kullanma şartı bulunmakta.
  • 2GB yada 1GB web kullanan Vodafone kullanıcıları DOLDUR 3GB yazıp SMS gönderdiğinde hata alacaklardır. Paketi 10 TL ye satın alabilmek için DOLDUR 3GB yazıp 7000 e SMS göndermesi gerekir. Paketin tanımlandığını da size onay mesajı vardığında öğreneceksiniz.

Vodafone Doldur 3 GB Iyi mi İptal Edilir?

Paketi aldınız fakat iptal edemiyorum diyorsanız eğer satın aldığınız anda paketin etken hale gelmesi gerekiyor. Eğer etken hale gelmediyse hattınızda kafi TL yoktur. Kafi TL olmadığından dolayı de paketiniz iptal konumundadır. TL yüklemesi yaptığınız takdirde aynı mesajı tekrardan göndermeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir