Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet

By | 2 Kasım 2020

 

Vodafone EBA 3 GB parasız web Ulusal Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa iş ile birlikte faturalı yada faturasız tüm hat sahiplerinin hatlarını 3 GB parasız web yüklemesi meydana getirecek.

 

Ulusal Eğitim Bakanlığı’nın resmi sitesi olan eba.gov.tr sitesine ve EBA uygulaması üstünden giriş meydana getiren tüm kullanıcılarına parasız eğitim almaları için her ay 3 GB parasız web verecektir.

Vodafone EBA 3 GB İnternet Nedir

Okulların belli bir süre kapanması durumda uzaktan eğitim için kullanılan EBA Ulusal Eğitim Bakanlığının yürürlüğe koyduğu eğitim sisteminden biridir. EBA sitesine ve uygulamasına giriş yapmak için Ulusal Eğitim Bakanlığı ve Vodafone iş birliği ile tüm vodafone hat kullananlara 3 GB parasız web vermektedir.

Uzaktan eğitim ile birlikte derslerin evden devam ettiğini söyleyen Ulusal Eğitim Bakanlığı öğrencilerin derslerini daha rahat yapabilmeleri için Vodafone ile birlikte ortak emek verme yaparak tüm faturalı ve faturasız vodafone abonelerinin hatlarına eba.gov.tr ve EBA uygulaması üstünden kullanmaları için 3 GB parasız web tanımlamıştır.

 

Vodafone EBA 3 GB İnternet Iyi mi Alınır

Vodafone bedava internet kampanyalarından kabul edilen Vodafone eba 3 gb parasız web kampanyasına katılmak ve 3 gb parasız interneti almak için her hangi bir şey yapmanıza gerek kalmamıştır. Tüm vodafone faturalı yada faturasız abonelerin hatlarına otomatikman tanımlanacaktır.

3 GB armağan web ile tüm aboneler eba üstünden parasız erişim elde edecektir. Vodafone 3 gb parasız web aylık olarak hatlara tanımlanmıştır. Her ay tekrarlanan bu kampanyada aylık tanımlanan web 3 GB’dır.

Vodafone EBA Parasız İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli

EBA 3 gb parasız web vodafone hatlarının hepsine otomatikman tanımlanmıştır ve aylık olarak kullanıma uygudur. Hattınıza tanımlanan 3 GB 1 ay süresince kullanabilirsiniz. Eba paketi otomatikman her ay yenilenecektir.

 

EBA 3 GB İnternet Alınır Vodafone

Bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri, Ulusal Eğitim Bakanlığına ilişik olan eba.gov.tr ve EBA uygulaması üstünden hizmet sunan eğitim portalına her ay 3 GB’a kadar parasız erişim sağlayabilecek.

EBA için geçerli 3 GB vodafone parasız web iyi mi alınır sorusuna yanıt vermeye çalıştım. Eba mobil yada bilgisayardan giriş yapıldığında kotanızdan değil armağan web paketinden düşülecektir.

Eba parasız web vodafone ve eba 3 gb iyi mi kullanılır ve vodafone eba 3 gb web iyi mi alınır sorularına yanıt vermeye çalşıtım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir