Vodafone FreeZone Nedir? Tarifeleri ve Paketleri

By | 2 Kasım 2020

 

Vodafone freezone tarifleri son günlerde bol miktarda web, dakika ve SMS arayanlar için en oldukca tercih edilen web paketlerinden biri olmuştur. Vodafone freezone tarifelerinde her insana ve her keseye uygun tarifler bulunmaktadır.

 

Vodafone freezone  tariflerine ister faturalı olsun isterse faturasız her insana uygun paketleri bulunmaktadır. Vodafonlu olanların yada vodafone geçmeyi düşünenlerin hangi paketi seçecekleri tamamen kullandıkları web yada konuşmaya bağlı olarak seçmeleri gerekmektedir.

Genlere yönelik olarak hazırlanan Vodafone freezone tarifeleri ve paketleri 26 yaşından küçükler için uygundur. Sizlere bu yazımızda vodafone freezone  tarifleri, freezone paketleri hakkında informasyon vermeye çalışacağım. İşte saçma güzel tarifleri faturalı ve faturasızlara hususi paketler;

Vodafone FreeZone Nedir?

Vodafone freezone tarifleri ve paketleri gençlere yönelik olarak hazırlanmış bolca GB içeren paketlerdir. 26 yaşından küçüklerin katılabileceği Vodafone freezone gençlere yönelik tarifeler ve paketlerin yanından sürpriz indirim ve kampanyalar sunmaktadır.

 

26 yaşındna küçüklerin katılımına uygulan frezzone dünyası faturalı ve faturasız tüm gençlerin katılımına açıktır. Vodafone FreeZone geçme şartları ise 26 yaşından ufak olmak ve kimlik ile en yakın Vodafone mağazasına gitmek yeterlidir.

Vodafone FreeZone Parasız İnternet

Vodafone freezone parasız web kampanyası katılmak için 30 TL üstü yükleme icra eden yada 29 TL üstü freezone tariflerinden kabul edilen 26 yaşındna ufak gençlere anından 2 GB armağan web verilmektedir. Her hafta pazartesi günlere 30 TL bakiye yükleyen yada paket olan faturasız gençlere 2 GB armağan web verilecektir.

Vodafone Freezone Tarifeleri

Vodafone freezone tarifleri gençlere yönelik olarak hazırlanmıştır tarifeleridir. Faturalı ve faturasız tarifleri ile ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hazırlanmıştır. Vodafone freeZone tarifeleri ve paketleri 26 yaşından küçüklere özeldir. İşte Vodafone FreeZone faturalı ve faturasız paketleri;

 

Vodafone Uyumlu Genç 7 Tarifesi

Vodafone faturalı genç uyumlu 7 tarifesi 7 GB webin yanından 2 GB web ve toplumsal medya uygulamarından geçerli 3 GB web hediyesi ile 12 ay kalma sözüne karşılık 25 TL ile satılmaktadır. Uyumlu genç 7 paketi ek olarak 750 dakika ve 250 SMS’in yanında sınırsız whatsapp sunmaktadır.

Vodafone Redli Genç Oyun Tarifesi

Oyun oynamayı seven gençleri düşünen Vodafone Redli genç oyun paketi ile 25 GB webin paketinin yanında oyunlarda geçerli sınırsız web vermektedir. İlk ay 20 GB daha armağan eden Redli genç oyun tarifesi aylık 50 TL olarak satışa sunulmuştur. Vodafone redli genç oyun tarifesi sınırsız whatsapp, 1000 dakika ve 250 SMS içermektedir.

Vodafone Uyumlu Genç 15 Tarifesi

Vodafone uyumlu genç 15 tarifesi 15 GB ve 12 ay süresince her ay armağan 2 GB yanında ilk ay 20 GB hediyesi bulunmaktadır. Uyumlu genç 15 paketi 42 TL olarak satışa sunulmuştur. Uygulamalarda geçerli 3 GB, sınırsız whatsapp, 750 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır.

Vodafone Uyumlu Genç 11 Paketi

Vodafone uyumlu genç 11 tarifesi 11 GB ve 12 ay süresince her ay armağan 2 GB yanında ilk ay 10 GB hediyesi bulunmaktadır. Uyumlu genç 11 paketi 35 TL olarak satışa sunulmuştur. Uygulamalarda geçerli 3 GB, sınırsız whatsapp, 750 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. Vodafone üstünden online başvurularda 26 yaşından küçükler ek indirim sunulmaktadır.

Vodafone FreeZone tarifleri faturalı hatlara özeldir. Taahhüt verilmesi halinde 12 ay süresince indirim yapılacak ve her ay ek 2 GB web armağan edilecektir.

 

Vodafone FreeZone Faturasız Paketler

Gençlerin sesine kulak veren Vodafone freezone faturasız tarifleri ise;

Vodafone Genç Kolay Paket 6

Vodafone faturasız genç kolay paket 6 faturasız gençlerin kullanabileceği tarifelerden biridir. 28 gün geçerli bu tarife 3 GB intenetin yanından armağan 3 GB vermektedir. Her ay 750 dakika ve 250 SMS veren bu tarife aylık 25 TL olarak satın alınmaktadır.

Vodafone Genç Kolay Paket 8

Vodafone genç kolay paket 8 ise 5 GB webin yanından 3 GB ek web vermektedir. Sınırsız whatsapp, 750 dakika ve 250 SMS içeren Genç kolay paket 8 aylık 30 TL fiyat ile satışa sunulmuştur. 28 gün geçerli olan bu tarife 26 yaşından küçüklere özeldir.

 

Vodafone Genç Kolay Paket 10

Vodafone faturasız genç kolay 10 ise 7 GB intenretin yanından ek 3 GB web vermektedir. Sınırsız whatsapp, 750 dakika ve 250 SMS içeren enç kolay paket 10 fiyatı 35 TL’dir ve 28 gün geçerlidir.

Vodafone Genç Kolay Paket 13

Vodafone genç kolay paket 13 tarifesi 10 GB her ay webin yanında 3 GB armağan web vermektedir. 750 dakika ve 250 SMS içeren genç kolay paket 13 fiyatı 40 TL’dir. Aylık olarak satılan bu paketi 28 gün süresince kullanabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Tarifesinin Avantajları

Vodafone freezone tarifelerinin en byük avantajlarından biri fiyatlarının uygun olması ve web paketlerinde bol miktarda GB bulunmasıdır. Kucak kucak web kullanıyorsanız ne olursa olsun bu paketlerden birini tercih edebilirsiniz.

Vodafone Tarifesine Iyi mi Geçilir

Vodafone freezone tarifesine geçmeyen isteyenler eğer vodafone abonesi ise direk vodafone yanımda uygulaması yada alan kişi hizmetlerini arayarak geçiş yapabilirler. Vodaafone müşterisi olmayanlar ise Vodafone sitesinden istediği tarifeyi seçerek başvuruda bulunabilir. İnternet üstünde müracaat yapıldığında hattınız belirtiğiniz adrese gelir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir