Vodafone Hediye İnternet Gönderme

By | 2 Kasım 2020

 

Vodafone Armağan İnternet Gönderme; Hayatımızın neredeyse vazgeçilmesi olan web artık hayatımızın her alanında girmiş durumda. İnternet üstünden toplumsal medya hesaplarını yönetmek, e postalara bakmak yada mesajlaşmak için neredeyse hepimizi en sık yapmış olduğu işlemlerdir. Ansızın biten web paketleri bizi bir çok süre zor durumda bırakmaktadır.

 

Vodafone kullananların en sık sordurulmuş olduğu sorulardan biri ise Vodafone armağan web gönderme işlemi iyi mi yapılır sorusudur. Vodafone başkasına armağan web gönderme işlemi bir tek Vodafone red kullanıcılar tarafınca yapılmaktadır. Eğer red tarifesi kullanmıyorsanız maalesef armağan web göndermeniz pek mümkün değil.

Vodofone Armağan İnternet Gönderme Iyi mi Yapılır ?

Eğer vodafoen red tarife kullanıyorsanız hattınızda yüklü bulunan netin %25, %50 yada %75’lik kısmına öteki vodafone kullanıcıları ile paylaşmanız mümkündür. Bir tek Vodafone redli olanlar öteki vodafone redlilere armağan web gönderebilir.

Armağan web göndermek için online servis,  cep self servis, vodafone cep servis yada alan kişi hizmetlerini arayarak süratli bir şekilde işlemlerinizi halledebilirsiniz. Genel anlamda sevdiklerinizi yada uzaktaki birine armağan web göndermek için bu yöntem uygulanmaktadır.

 

Vodafone armağan web göndermek birazcık zor ve zahmetli olduğundan TL yüklemesi yaparak karşı tarafa web paketi alarak sürpriz yapabilirsiniz. Yada internetinizi paylaşıma açarak internetinizi sevdikleriniz yada arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

Vodafone İnternet Paylaşımı Iyi mi Yapılır

Fazlaca sık kullandığımız web kimi zaman oldukça erken bitebilir. Eğer parasız web kazanma hakkınız var ise parasız web kazanabilirsiniz. Eğer web kazanma hakkınız yoksa internetinizi paylaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Telefondan web paylaşmak oldukça kolaydır. Telefondan interneti paylaşmak için yapmanız gerekenler ise;

 

  • İnternetinizi paylaşmak için kafi internetiniz bulunduğunu denetim etmeyi ihmal etmeyin.
  • Telefonunuzun ayarlar kısmına giriyorsunuz
  • Ayarlar kısmında “İnternet Paylaşımı ve Mobil Erişim” yada ” Ağ ve İnternet” kısmına tıklayınız
  • Tıkladıktan sonrasında ‘’Kablosuz Hotspot Kurulumu Yap’’ yada ” Mobile Hostpot” Kısmından etkinleştirme yapmalısınız.
  • İnternet paylaşımı etkin hale ulaştıktan sonra WIFI açıksa otomatik kapanır ve mobil veri açılır
  • Oluşturulan ekrandan paylaşım esnasında görünecek isim ve gizyazı detayları yer alır
  • Artık internetiniz sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.
  • Karşı taraf kullanıcı adınıza tıklayıp şifreyi girdiğinde artık sizin internetiniz kullanabilir.

Aynı anda 10 kişiye kadar internetiniz paylaşabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşına İnternet Gönderme 2020

Aynı operatörde olan Vodafone arkadaşına web gönderme kısaca Cep lira gönderme işlemi yaparak web paketi almasını sağlayabilirsiniz. Isterseniz Vodafone yanımda uygulaması üstünden yada Lira transferi için 7000’i arayarak Lira gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone armağan web iyi mi gönderilir ve web iyi mi paylaşılır hakkında data vermeye çalıştım. Peki ya siz mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.vod

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir