Vodafone Hediye İnternet Kazanma Yolları ve Güncel Kampanyalar

By | 2 Kasım 2020

 

 Hızla gelişen teknolojinin gelişmesi ile beraber cep telefonu kullanımı dünya genelinde oldukça yaygınlaştı. Bu gelişmelerle artık evde ya da cep telefonlarında web kullanımı son aşama yaygın bir hale geldi. İnternet üstünden birçok iş, eğlence, alışveriş benzer biçimde çeşitli işlemler yapıldığı için cep telefonlarında internete gerekseme da fazlası ile arttı. Vatanımızda de bu gereksinimleri gidermek için birçok GSM şirketi bulunmakta.

 

Tüm GSM şirketleri elindeki müşterileri öteki şirketlere kaptırmamak amacı ile ya da potansiyel müşterileri kazanmak için çeşitli tarifeler ve kampanyalar yapmakta. İnternet kullanımının bu kadar yaygınlaşması ile beraber son yıllarda yapmış olduğu alt yapı yatırımlarının da karşılığını alarak GSM alanında mühim bir şirket haline gelmiştir.  VODAFONE kendi müşterilerine de oldukça iyi hizmetler vererek, etkin kullanışlı ve müşterilerinin de gereksinimlerini düşünerek geliştirdikleri paketler ile beraber günden güne artan bir alan kişi kitlesine haiz olan bir GSM şirketi haline geldi. VODAFONE’un yapmış olduğu bu armağan web paketi ve kampanyaları ile beraber öteki GSM şirketlerine nazaran bir adım öne çıkmayı artık başarmış ve kendini kanıtlamış diyebiliriz

Vodafone Armağan İnternet Kazanma Yolları

Vodafone parasız web kazanma güncel olarak sizinle paylaşmak isterim. Vodafone armağan web kampanyasından yararlanarak sizlerde parasız web kazanabilirsiniz.

  • VODAFONE E-FATURA ya da SMS FATURA ile armağan web kazanma:

  Vodafone’un çevreyi koruma kanunu çerçevesi dâhilin de yapmış olduğu E-fatura ya da SMS faturalı hatta geçiş meydana getiren faturalı Vodafone kullanıcıları 15 gün süre ile kullanabilme imkânına haiz olabilecekleri 1 GB parasız web paketine haiz olacaklar. Vodafone’ un yapmış olduğu E-fatura’ya geçiş yapmak için 7000‘e SMS olarak “ EFATURA ” yazıp boşluk bırakıp e-posta‘ adresinizi yazarak herhangi bir ek ücret ödemeden VODAFONE e-faturaya geçme imkânına sahipsiniz.

 

  • VODAFONE TL yükleme sonrası armağan web kazanma kampanyası:

  VODAFONE’ un yapmış olduğu bir başka armağan web kazanma şansına haiz olacağınız kampanya da TL yükleme sonrasında armağan web kazanmadır. Vodafone Faturasız Hat kullanıcılarına hususi 2 GB armağan web fırsatı, Bu kampanyada aylık olarak hattına tek seferde 35 TL ya da üstü TL yüklemesi meydana getiren Vodafone kullanıcılarına 1 aylık kullanma şartı ile beraber 2 GB web paketini faturasız hat kullanan abonelerine armağan etmektedir. Eğer sizde vodafone faturasız hat sahibi iseniz, bu kampanyaya dâhil olabilmek için “  ABONE SUPER 2GB ” yazarak 3636‘ya kısa bildiri göndermeniz durumunda sizde kampanyaya müracaat yapmış olmuş olursunuz. Müracaat yaptıktan sonrasında kampanyaya katılmak için cep telefonunuza onay mesajı gelecektir. Bu mesajın gelmesiyle beraber tek seferde 35 TL ya da üstü TL yüklemenizde size 1 ay süresince kullanabileceğiniz 2 GB armağan web hattınıza tanımlanacaktır.

  • VODAFONE 4.5G ile armağan web kazanma:

VODAFONE’un yapmış olduğu bir başka kampanya ise 4.5G uyumlu hatta geçiş meydana getiren kullanıcılarına hususi 1 GB armağan web vermektedir. 

4.5G uyumlu hatta geçiş meydana getiren kullanıcılarına web paketi armağan eden Vodafone bu kampanya ile kullanıcılarına 1 GB web fırsatı sunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yapmanız ihtiyaç duyulan yalnız vodafone hattınızı 4.5G ile uyumlu bir hale getirmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonrasında armağan web kullanımı için verilen 1 GB parasız interneti 1 ay geçerli olmakla beraber cep telefonunuzun ayarlarının da 4.5G olarak güncel hale getirmeniz halinde haiz olabilirsiniz.

 

  • VODAFONE Akıl Küpü tarifesi ile 500 MB Armağan İnternet kazanma:

VODAFONE’ un yapmış olduğu bir başka kampanya ise akıl küpü tarifesidir. Ilk olarak şunu altını çizmeliyiz ki. Bu kampanya yalnız vodafone faturalı hat abonelerini kapsayan bir kampanyadır. Vodafone tarafınca kullanıcılarına sunulan akıl küpü tarifesi kapsamında kullanıcıları için yılda 3 kez ile sınırı olan olmak suretiyle kullanıcılarına 500 MB armağan web dağıtmaktadır. Akıl küpü tarifesinden yararlanabilmek için “ 500 Yedek MB ” yazıp 3636‘ya kısa bildiri olarak göndermeniz gerekmektedir.

  • VODAFONE Yanımda Uygulamasını İndiren kullanıcılara 1 GB armağan İnternet:

Vodafone yanımda uygulamasını daha ilkin kullanmamışsanız telefonunuza ilk kez indiriyorsanız 1 GB armağan web kazanma şansına haiz olacaksınız. Armağan web kampanyasından faydalanabilmek için Vodafone yanımda uygulamasını Google play ya da App store’dan indirdikten sonrasında uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. VODAFONE yanımda uygulamasına ilke kez giriş yapmak için ilk olarak gizyazı almalısınız. Bu işlemi yapabilmek için 7000‘e “ S ” yazarak kısa bildiri göndermenizin peşinden cep telefonunuza gelen gizyazı ile yanımda uygulamasına giriş yapabilir, 1 GB armağan internete haiz olabilirsiniz. Hattınıza tanımlanan armağan webin kullanım süresi 1 aydır.

Vodafone armağan web 2020 kampanyalarından biri de yanımda uygulamasını arkadaşlarınıza önererek parasız web kazanmanızdır.

  • Vodafone Salla Kazan İle Bir Birinden Değişik armağan İnternet Paketleri kazanma:

Vodafone’un yapmış olduğu bir başka kampanya ise salla kazan kampanyasıdır. Salla kazan kampanyası devamlı olarak devam etmektedir. VODAFONE dönem dönem kullanıcılarının karşısına bu kampanya ile çıkmaktadır. Bu kampanya yardımıyla kullanıcılar webin yanı sıra pek değişik oldukca armağan de kazanılabilmektedir.

Salla kazan kampanyasından yararlanabilmek için “ vodafone yanımda ” uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü değil ise Google play ya da App store’dan kolay bir halde indirebilirsiniz. Belli aralıklarla vodafone yanımda uygulamasına girerek, armağan web kazanmayı deneyebilirsiniz. Salla kazan Kampanyasında en fazla 2 GB’a kadar web hediyesi kazanma şansına sahipsiniz. Kazandığınız Armağan web hattınıza tanımlanınca size kısa bildiri ile informasyon verilmektedir.

 

  • VODAFONE Bana Ne Var ile armağan İnternet kazanma:

Vodafone tarafınca kendi kullanıcılarına sunulan en mühim kampanyalardan birisi olan “ Bana Ne Var ”kampanyası ile armağan web kazanabilme şansına sahipsiniz. Ilk olarak bu kampanyaya haiz olmak için “ Vodafone Yanımda ” uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama eğer cep telefonunuzda yüklü değil ise Google play ya da App store’dan kolay bir halde indirebilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulamasını indirmenizin peşinden her hafta tertipli olarak hediyeler almak için uygulamaya uğramanız gerekmektedir. 1 GB, 2 GB benzer biçimde 5 GB ‘a varan armağan internetlerin yanı sıra indirim benzer biçimde çeşitli hediyelerde kazanabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz vodafone yanımda uygulamasının menüsüne girerek “ Bana Ne Var? ” butonuna tıklayarak giriş yapın, giriş yaptıktan sonrasında karşınıza çıkan çarkı çevirerek bir birinden güzel armağanları kazanma şansına haiz olacaksınız. 

Bana Ne Var kampanyasında armağan web’in yanında, parasız dakika, watsapp kulanım paketi, parasız sms paketi, çeşitli mağazaların indirimleri benzer biçimde birçok armağana haiz olabilirsiniz. Bana ne var kampanyasından faturalı ya da faturasız tüm vodafone kullanıcıları kolayca yararlanabilmektedir.

 

vodafone hediye internet

Vodafone Armağan İnternet Iyi mi Alınır

İster faturalı olun isterseniz faturasız vodafone armağan web kazanmak için sizlere en güncel web kazandıran paketleri sunmaya çalışacağım. İşte vodafone armağan web kazanma yolları;

Fatınızı vodafona taşıdıktan sonrasında yada yeni bir aldığınızda vodafone parasız web kazanmak oldukca kolaydır. Sizler için en güncel kampanyaları takip edip paylaşamaya devam edeceğiz.

Vodafone Armağan İnternet 2020

Kullanıcılarına sayısız kampanyalar sunarak armağan web veren vodafone son olarak Seviyorum İnterneti yarışması düzenleyerek teste katılan her insana parasız web dağıtmaktadır. Vodafone seviyorum interneti sitesine girip yarışmaya katılarak armağan web kazanmanız mümkün.

 

Testi tamamlayıp kontrol sonucunda telefon numaranızı girip gelen şifreyi onayladığınızda armağan 3G web kazabilirsiniz. En güncel kampanyalardan kabul edilen vodafone interneti seviyorum yarışmasında sorulara ne kadar oldukca doğru yanıt verirseniz armağan kazanma oranınız yükselmektedir. Vodafone armağan web testi şu an en oldukca parasız web veren yarışmalardan biridir.

Sizlere bu yazımızda vodafone armağan web kampanyaları hakkında informasyon vermeye çalıştım. Sizlerde aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz. Vodafone armağan web iyi mi alınır diyorsanız kesinlikle yazımızda size uygun parasız web kampanyasını bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir