Vodafone Ramazan Paketi Kampanyası

By | 2 Kasım 2020

 

Vodafone ramazan kampanyası ile faturalı yada faturasız tüm abonelerine 1 GB parasız web vermektedir. Abone sayısını hızlıca yükselten Vodafone Ramazan ayına hususi olarak tüm bireysel abonelerine 1 GB parasız web vermektedir. Ulaştırma Bakanlığının Vodafone ile yapmış olduğu görüşme sonrasında tüm abonelere armağan 1 gb verilmesi karar verilmiştir.

 

Ramazan ayının başlaması ile tüm operatörler şeklinde Vodafone abonelerine 1 ay süresince geçerli 1 GB armağan web vermektedir. Ramazan ayı süresince geçerli olan bu kampanyası ile sizlere derhal 1 GB webin sahibi olabilirsiniz.

Ek olarak Vodafone ramazan ayı için yapmış olduğu hususi paket ile 20 GB interneti 20 TL karşılığında vermektedir. Hem parasız 1 GB web hemde uygun fiyata 20 GB webin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Kampanyası yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapılarak alınmaktadır. Sizlere bu yazımızda Vodafone Ramazan paketi 2020 kampanyası, Vodafone Ramazan parasız web kimlere verilir sorularına yanıt vermeye çalışacağım.

 

Vodafone Ramazan Kampanyası 2020

Vodafone ile Ulaştırma Bakanlığının almış olduğu ortak karar ile öteki operatörlerde olduğu şeklinde faturalı yada faturasız tüm abonelere parasız 1 GB web verilmesine karar verilmiştir.

Her hangi katılım şartı olmadan talep edilmesi halinde tüm Vodafone abonelerinin hattına ücretsiz bir şekilde yüklenecektir.  Ramazan ayının gelmesi ile artan yoğun web kullanımı için müşterilerine destek olmak isteyen Vodafone parasız web Ramazan ayı süresince ücretsiz bir şekilde kullanılacak.

Vodafone Ramazan Parasız İnternet Kimlere Verilir

Her hangi engelleme olmadan Bireysel/Kurumsal faturalı ve ön ödemeli hatta haiz Vodafone müşterilerin Ramazan süresince kullanabilecekleri 1 GB cepten web armağan edilecektir. Her hangi bir paket yada kampanyaya dahil olmanız bile parasız 1 GB web alma hakkınız bulunmaktadır.

 

Devletin verdiği 1 GB parasız almak istiyorsanız iste Vodafone parasız web iyi mi alınır sorusunun cevabı;

Vodafone Ramazan Parasız İnternet Iyi mi Yapılır

Vodafone Ramazan Armağan paketi tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerinin katılımına açıktır. Ramazan ayı süresince geçerli olan parasız 1 GB web Yanımda uygulamasına giriş yapılarak talep edilmesi gereklidir.

Vodafone Ramazan Armağan Paketi 1 GB parasız web Ramazan ayı byunca geçerlidir. Parasız intenreti almak için tek koşul yanımda uygulaması üstünden yazışma izni ve veri işleme izni vermeniz kafi olacaktır. Parasız interneti almedan ilkin sizden yazışma izni ve veri işleme izni alınır.

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Parasız İnternet Paketi Bilgileri

 • Her bir abone bu haktan 1 kere yararlanabilir.
 • Paket tün faturalı ve faturasız abonelerin katılımına açıktır.
 • Paket parasız olup, 23 Mayıs 2020 23:59:59 geçmişine kadar geçerlidir
 • Paketler bir tek Vodafone Yanımda ve vodafone.com.tr üstünden alınabilir.
 • Katılım talebi sonrasında gelen onay mesajı ile birlikte kullanılmaya başlanır
 • Paket ramazn ayı süresince geçerlidir.

Vodafone Ramazan Paketi 20 GB 2020

Vodafone ramazan ayı süresince geçerli 1 GB parasız webin yanında Ramazan ayı süresince geçerli 20 GB interneti 20 TL karşılığında vermektedir.

Ramazan ayı süresince internetsiz kalmak istemeyenler için mükemmel bir fırsat olan Vodafone Ramazan paketi 2020 güncel kampanyalarından biridir. Bir tek Vodafone yanımda ve vodafone resmi sitesinden alınmaktadır.

 

Vodafone Ramazan Paketi 2020

 • İnternet paketi aylık 20 TL’ye 20 GB web kullanımı ihtiva eder.
 • Paketten yalnızca bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Paket Vodafone Yanımda uygulaması ve Vodafone.com.tr Yanımda Self Servis sayfası üstünden satın alınabilir.
 • Paketin 30 günlük geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin arkasından adım atar.
 • İnternet paketine girişte, paket dâhilinde sağlanan web tam olarak yüklenir ve paketin tam tutarı faturaya yansıtılır.
 • Paket, yurt içinde geçerlidir. 20 GB paketi bittikten sonraki kullanımlar tarifenin kendi fiyatı üstünden ücretlendirilir. Veri kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
 • Paket bittikten sonrasında otomatikman yenilenmez, satın alındıktan sonrasında iptal edilemez ve üst üste alınamaz.
 • Paketi satın alan kullananların 3G ve 4.5G servisi otomatikman açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz.
 • Paketten, cihazınız 3G’yi destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde cihazınız 4.5G’yi destekliyorsa 4.5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında yada 2G/edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4.5G/3G
  kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişim izah edebilir.
 • Paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki web ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Ramazan ayı kampanyası ve Vodafone Ramazan paketi 2020 hakkında data vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz. Vodafone parasız ramazan kampanyasından derhal sizde yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir